صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 188554
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
به گزارش خبرگزاری فارس، احمد مومن زاده که با وجود قرارداد با فولاد به دلیل نظر مجید جلالی مورد استفاده قرار نگرفت، روز گذشته با این باشگاه تسویه حساب کرد.
وی که تا پیش از این با تیم پیشکسوتان فولاد به تمرین می پرداخت، از دیروز بازیکن آزاد شد.
* تیم فولاد فردا در ورزشگاه فولاد شهر باید به دیدار ذوب آهن برود.
این تیم قرار بود با هواپیما به اصفهان برود؛ اما به دلیل شرایط بد جوی، این پرواز لغو شد و با اتوبوس، دیشب اهواز را ترک کردند و امروز به اصفهان رسیدند.
این تیم برای این بازی بازیکن مصدوم و محروم ندارد.
چهارشنبه سیزدهم 9 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، مجید جلالی پس از پیروزی سه بر دو فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس گفت: بارها گفته بودم که شرایط تیم ما در ادامه مسابقات لیگ برتر بهتر خواهد شد و امروز ما با خودباوری کامل برابر این تیم قدرتمند به پیروزی رسیدیم و چهره واقعی خود را نشان دادیم.
وی افزود:‌ بازیکنانم در این مسابقه حساس همه برنامه هایم را در میدان پیاده کردند و به همین دلیل نتیجه دلخواه را کسب کردیم.
جلالی گفت: خود را برای رویارویی با تیم اصلی پرسپولیس آماده کردیم؛ اما ذخیره‌های این تیم نسبت به بازیکنان ثابت انگیزه بیشتری داشتند.
سرمربی فولاد درباره سنگ‌ پرانی تعدادی از هواداران در دقایق پایانی مسابقه به سوی اعضای پرسپولیس تاکید کرد: بدون شک کسانی که آن رفتار را انجام دادند هوادار فولاد نبودند زیرا دلیلی نداشت که در حالی که با نتیجه 3 بر یک از حریف پیش بودیم چنین عملی را انجام دهند. مطمئنم آنها ضد فولاد بودند و می‌خواستند پیروزی ما را زیر سئوال ببرند.
جلالی گفت: معتقدم که پرسپولیس تیم بزرگی است و در پایان لیگ نیز بدون شک قهرمان مسابقات خواهد شد. بازیکنان این تیم با وجود این شکست عملکرد بدی نداشتند و این بازیکنان فولاد بودند که خیلی بهتر از حریف بازی کرده و به پیروزی رسیدند.
يکشنبه بیست و هشتم 7 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، افشین قطبی بعد از اینکه تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه سه بر دو مقابل فولاد خوزستان شکست خورد به جریان مسابقه اشاره کرد و گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم؛ اما داور مسابقه یک ضربه پنالتی و یک کارت قرمز را بسود تیم پرسپولیس نادیده گرفت و این تصمیمات باعث شد که روند بازی تغییر کند.
وی ادامه داد: گل احمد آل نعمه نیز شیرازه تیم ما را در ادامه مسابقه بهم ریخت، البته پرسپولیس همیشه در اهواز مشکل داشت و به همین دلیل در این دیدار ما نتیجه دلخواهمان را به دست نیاوردیم.
قطبی خاطرنشان کرد: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم؛ اما از تماشاگران اهوازی انتظار داشتم که رسم مهمان نوازی را بهتر بجا آورند و نباید آن برخورد را در دقایق پایانی با تیم ما می‌کردند.
سرمربی پرسپولیس درباره ضعف خط دفاعی تیمش و دریافت 7 گل در سه مسابقه اخیر تاکید کرد: بدون شک ما در خط دفاع مشکل داریم و به زودی تغییراتی را در این پست ایجاد خواهم کرد. به زودی یک مدافع جدید را جذب می کنیم تا این مشکل رفع شود.
قطبی تاکید کرد: در دیدار مقابل فولاد ما 5 بازیکن اصلی‌ را در اختیار نداشتیم اما این نکته نمی تواند توجیهی برای شکست ما باشد و من قصد این کار را ندارم.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به دلخوری مسئولان و مدیران باشگاه چه واکنشی نشان خواهد داد، تاکید کرد: آماده هرگونه برخوردی از سوی هیئت مدیره هستم. آنها اختیار تام دارند که مرا برکنار کنند؛ اما بعنوان یک مربی حرفه ای هرگز از سمت خود استعفا نمی‌دهم.
وی تصریح کرد: فصل گذشته پس از دیدار با استقلال اهواز و شکست سنگین در برابر این تیم لیدرهای پرسپولیس از من خواستند از این تیم جدا شوم؛ اما آن کار را انجام ندادم. آنها حتی در یک اتاق مرا مورد بازجویی قرار دادند؛ اما من مربی حرفه‌ای هستم و تاکید می‌کنم که در فصل جاری با 70 امتیاز قهرمان لیگ برتر ایران خواهم شد.
قطبی در پایان گفت: تا پایان رقابت‌ها 24 مسابقه دیگر باقی مانده است و ما می‌توانیم نتایج خوبی را بدست آوریم.
يکشنبه بیست و هشتم 7 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، در جریان برگزاری مسابقه تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس بیش از 30 هزار تماشاگر در ورزشگاه تختی حضور یافتند.
هواداران فولاد خوزستان و تعداد زیادی از تماشاگران علاقمند به تیم استقلال با تهیه بنرهایی با همدیگر متحد شده و علیه پرسپولیس شعار داده و تیم میزبان را حمایت کردند.
* باشگاه فولاد خوزستان به تازگی یک مهاجم برزیلی بنام لوسیانو را جذب کرده است که قبل از شروع مسابقه کانون هواداران فولاد وی را به جمع تماشاگران برده و او را به آنها معرفی کرد.
*افشین قطبی در ابتدای بازی به مدت 10 دقیقه با علیرضا حقیقی به گفت و گو پرداخت.
* احمد رضا عابد زاده هنگام ورود به زمین برای گرم کردن حقیقی، به شدت از سوی تماشاگران حاضر در ورزشگاه تشویق شد.
* دروازه بان فولاد 2 بار با توپ جمع کن پشت دروازه به دلیل اینکه قصد تلف کردن وقت را داشت درگیر شد.
* افشین قطبی در بین 2 نیمه از ورود افراد متفرقه به داخل رختکن جلوگیری کرد.
يکشنبه بیست و هشتم 7 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در دیدار معوقعه از هفته پنجم لیگ برتر برابر تیم فولاد خوزستان با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد تا دومین شکست پیاپی را تجربه کند زیرا سرخ پوشان هفته گذشته نیز برابر تیم ابومسلم ناکامی را تجربه کرده بودند.
در پایان مسابقه هواداران پرسپولیس که به شدت از نتیجه پایانی خشمگین بودند علیه کادر فنی این تیم شعار داده و خواستار اتمام ناکامی ها شدند.
آنها به مدیریت باشگاه نیز اعتراض کردند و با ناراحتی از ورزشگاه بیرون رفتند.
*قبل از شروع مسابقه یک هوادار بیش از صد بلیت در دست داشت و آنها را با قیمتی پائین تر از قیمت اصلی به تماشاگران می فروخت. هیچ برخوردی با وی صورت نگرفت.
*در دقیقه 84 مسابقه هنگامی که علی کریمی می خواست یک ضربه کرنر را برای پرسپولیس بزند از سوی هواداران فولاد خوزستان با بطری های آب و اشیا مورد حمله قرار گرفت و به همین دلیل احمد صالحی، داور مسابقه بازی را متوقف کرد. این اتفاق با دخالت مستقیم سرپرست تیم فولاد خوزستان به پایان رسید.
*هواداران فولاد خوزستان پس از این پیروزی و هنگام ترک ورزشگاه تختی اهواز با به راه انداختن کارناوال شادی در داخل و بیرون ورزشگاه خوشحالی خود را نشان دادند.
يکشنبه بیست و هشتم 7 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، این دیدار در ورزشگاه تختی اهواز و در حضور بیش از 30 هزار تماشاگر برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.
احمد آل نعمه در دقیقه 15، سیامک سرلک در دقیقه 23 و محمد قاضی در دقیقه 48 برای فولاد خوزستان گلزنی کردند و دی کامو در دقیقه 31 و هادی نوروزی در دقیقه 86 گل های پرسپولیس را به ثمر رساندند.
احمد صالحی قضاوت این مسابقه را برعهده داشت و به جلال کاملی مفرد، پژمان جمشیدی، داسیلوا و سهراب بختیازی زاده از تیم فولاد خوزستان اخطار داد.
این نخستین پیروزی فولاد در لیگ برتر بود.
بازیکنان فولاد خوزستان:کارلوس آلبرتو، سهراب بختیاری زاده، جلال کاملی مفرد، علی بداوی، ساندرو داسیلوا، محمد قاضی،‌حجت زادمحمود(نادر احمدی)، احمد آل نعمه، سیامک سرلک(اسماعیل شریفات)، پژمان جمشیدی و سعید رمضانی
سرمربی: مجید جلالی

بازیکنان پرسپولیس: علیرضا حقیقی، مجتبی شیری، سپهر حیدری، نبی ا... باقری ها(فرهاد خیرخواه)، مسعود زارعی(بهادر عبدی)، ایوان پترویچ، علی کریمی، علیرضا محمد(فرانک آتسو)، پژمان نوری، هادی نوروزی و پائولو روبرتو دی کارمو
سرمربی: افشین قطبی
يکشنبه بیست و هشتم 7 1387
 

مجید جلالی گفت: برای مشکلات تیم فوتبال فولاد خوزستان راه حل قاطعانه ای پیدا نکرده ام.سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا افزود: بازیکنانم مقابل ابومسلم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند و نشان دادند که در حال پیشرفت هستیم.
 وی افزود: نسبت به دیدارهای قبلی خوب کار کردیم و با توجه به اینکه موقعیت های گلزنی تیم ما افزایش یافته بود به همان نسبت عدم دقت در زدن ضربات آخر هم بیشتر بود.
سرمربی فولاد اهواز تصریح کرد: ابومسلم تیم خوبی دارد اما گمان می کنم آنها برای نباختن به اهواز آمده بودند و در این راه تلاش زیادی کردند ولی ما با توجه به بازی تدافعی حریف هم خوب کار کردیم.
 جلالی گفت: ما از نداشتن مهاجم گلزن رنج می بریم و باشگاه دنبال یک مهاجم خارجی است. خودم کسی را معرفی نکرده ام ولی هرکس که باشگاه معرفی کند ابتدا باید زیر نظرم تست فنی بدهد.
 وی با بیان اینکه امکان بازگشت مومن زاده وجود ندارد، خاطرنشان کرد: موضوع مومن زاده قدیمی شده و عقیده ای به وی ندارم.
 جلالی در خصوص ریشه یابی مشکلات تیم های اهوازی به خصوص فولاد گفت: در حال بررسی بیشتری هستیم و به موضوعاتی دست یافتیم. باید بگویم که دلایل زیادی وجود دارد، با این اوصاف نمی توان با قاطعیت صحبت کرد.

يکشنبه هفتم 7 1387
X